Limitsiz Poker Masaları

Limitsiz Poker Masaları
Limitsiz Poker Masaları

Limitsiz Poker Masaları

Bets10 yepyeni poker masalarında artık limitsiz poker oynama şansını sunuyor.  Harika poker masalarında diğer Bets10 kullanıcılarına karşı oynamaya ne dersin?

Limitsiz Poker Masaları

İstediğin miktarda Türk Lirasıyla masaya oturabilir ve oyuna katılabilirsin. Oyunda aynı zamanda chat imkanı da var. Eğlencenin ve heyecanın bir arada olduğu poker masalarına burdan giriş yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bu masada kimler oynayabilir? Sadece Bets10’a kayıtlı üyeler bu masalarda oynayabilir.
Bu masaları nasıl bulabilirim? Masalar Cash Game’in altındaki Hold’em poker masalarında ve yeşil renktedir.
Neden masalarda Türk Lirasıyla oynanıyor? Bu poker masaları sadece Bets10’a özel olduğu için kullanıcılara Türk Lirasıyla oynama fırsatı sunmaya karar verdik.
Hesabımda bulunan Türk Lirasıyla masaya oturabilir miyim? Hayır, sadece hesabındaki Euro miktarıyla masaya oturabilirsin
Masaya ne kadar Türk Lirasıyla oturabilirim? Masaya geldiğinde ve ayrıldığında hesabın otomatikman çevrilecek.
Bu masalarda oynadığımda Loyalty Puanı toplayabilir miyim? Evet, Loyalty Puanlarını tıpkı diğer masalarda olduğu gibi normal bir şekilde toplayabilirsin Mevcut bonuslar, bonus aldığınız zamandaki döviz kuruyla yeni para biriminize dönüştürülür.
Tutarların para birimlerine çevrilmesinde hangi dönüşüm oranını kullanıyorsunuz? Tüm çevirim oranları günden güne yenileniyor. Çevirim oranları günlük olarak http://www.oanda.com ‘dan indiriliyor. Oranlar her gece yarısı (GMT) güncelleniyor. Para birimi çevriminde herhangi bir ekstra ücret alınmıyor. Bunun da anlamı para biriminiz dönüştükten sonra paranızı maksimum değerinde alıyorsunuz.
Bu masalarda hangi oyunları oynayabilirim? Şu an için sadece limiti olmayan Texas Hold’em oyunları oynanabilir.

Bets10turkiye.com  bol şans diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir